Vizijų, numatymų, įsivaizdavimų, svajonių lenta

Vienu metu kone visur skambėjo frazė “minties galia“, kuri reiškė – “Jei gali tai įsivaizduoti, gali tai ir padaryti“. Milžiniškas motyvacijos boost’as, įkvėpiantis siekti savo tikslų. Pati knygą apie tai, pavadinimu “Secret“, perskaičiau ir vienu gyvenimo momentu netgi bandžiau atlikinėti tuos minties galios pratimus (nežinau kaip išsireikšti, bet prieš miegą įsivaizduodavau tobulą ateitį). Vision board, arba lietuviškai vizijų lenta, yra tarsi dar vienas pratimas, teigiantis, kad savo laimę gali prisikviesti.

36c3939a10db89f3553bcb49294d9f41
Šaltinis

Vision board – vieta tavo ateities norų vizualizacijai. Dažniausiai naudojami du būdai tokios lentos kūrimui – kompiuteris arba žurnalai.

7d1e7edc6018d0c3b841f47fe8e43af5
Šaltinis

Kompiuteris iš dalies lengviau – neribotos galimybės, viso interneto platybės tarsi didelė žaidimo aišktelė ieškant tobulos citatos ar paveikslėlio. Suradus visą pluoštą svajonių photoshop arba bet kokia kita nuotraukų redagavimo programa sukūriamas koliažas, kurį telieka atspausdinti. Ir vuola, vizijų lenta gatava.

75ddcaf2963662ea8b047ee0c0d847d1
Šaltinis

Žurnalai yra kiek labiau old school metodas – susirenkama visa šūsnis įvairiausių žurnalų ir puslapis po puslapio renkamos tinkamiausios iškarpos, kurios vėliau suklijuojamos ant didelio popieriaus lapo arba prisegamos prie, pavyzdžiui, kamštinės lentos.

img_2697
Šaltinis

Koks tokios lentos tikslas? Priminti tau apie tai, ko tu nori, kad niekad nepamirštum to siekti. Kartais, užsisukę rutinoje mes pamirštam svajoti, siekti kažko naujo ir tiesiog egzistuojame. Nesakau, kad tai blogai, kartais kitaip net ir neišeina, tačiau turėti tikslą ar svajonę ir apie tai sau nuolat priminti irgi nėra blogai.

Pati dar savo vision board neturiu ir, deja, kraustydamasi išmečiau visą krūvą žurnalų 😀 Tad kol kas dar pataupysiu makulatūrą, persirikiuosiu mintis ir tada jau pulsiu (arba pulsim :} ) darytis savo ateities vizijos ❤

c0caee9fc02888cbf2b22bd616494fea
Šaltinis

Gero vakaro, milieji.

Vaiva

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s