5 animaciniai filmukai nebūtinai vaikams

Yra žmonių, kurie sako, kad filmukai tik vaikams. Manau, kad tai liūdni liūdni žmonės, prarandantys visą puokštę puikių, lengvam vakarui tinkamų sprendimų. Šiandien pristatau 5 man pačiai patinkančius animacinius filmukus, kuriuos rekomenduoju ir jums. Į sąrašiuką neįtraukiami anime, nes tai jau visai atskiras žanras.

Gravity falls

grav_keyart_rgb_0da2ea97.jpeg

Brolis ir sesuo (Dipper ir Mable) vasarai atvyksta paviešėti pas savo dėdę Stan, turintį mažą niekučių krautuvėlę. Viskas atrodo ramu iki tol, kol nebėra ramu 😀 Vaikų pasaulis kupinas iššūkių, nuotykių ir pamokančių įvykių. Gaila, tačiau šis filmukas turėjo tik 2 sezonus ir beveik galiu garantuoti, kad jų atrodys maža.

Rick and Morty

ajw1nroomrmbjthpyu1r

Iš pirmo žvilgsnio atrodęs gana lėkštas, filmukas pasirodė esąs ganėtinai įdomus. Nuotykiai sumąstyti pakankamai originalūs, filmukas įtraukiantis, bet neįpareigojantis. Trumpos serijos labai tinka žiūrėti valgant 😀

Adventure time

adventure_time

Prisipažinsiu, visą laiką buvau itin skeptiška šio animacinio serialo atžvilgiu. Kiek buvo tekę susidurti su ištraukomis, jis man visada atrodė paviršutiniškas ir kvailokas. Tačiau taip jau gavos, kad artimas žmogus mane supažindino su filmuku kiek giliau ir, kad ir kaip bebūtų keista, man jis patiko. Pirmiausia patiko muzika (tai yra originalios filmuko dainos), o dabar su džiaugsmu žiūriu tas trumputes serijas. Rekomenduoju tiems, kurie nebijo kartais nesuprasti kas po velnių ten vyksta 😀

O čia muzikinis numeris, kuris mane tiesiog pakerėjo ir privertė paklausyti daugiau filmuko originalių kūrinių.

Brickleberry

brickleberry

Brickleberry man pasirodė tarsi Rick and Morty bei Family guy mišinys. Gana rasistiškas, steriotipais paremtas, tačiau savotiškai juokingas. Tikrai ne blogiausias variantas kai norisi kažko lenvo.
P.S. šį video, arba bent jau gif’ą iš jo, tikriausiai būsite matę beveik visi ir jis puikiai perteikia overall stilistiką.

Family Guy

family-guy-preview-featured

Į šį sąrašą nusprendžiau įtrepti ir vieną tų animacinių serialų, kurie savo auditoriją rado jau seniai ir ją vis dar išlaiko. Tai – moderni klasika, pašiepianti šiuolaikinės visuomenės ydas, tendencijas ir kvailystes.

Galite pamanyti, kad visi pateikti filmukai yra kažkuo panašūs. Tiesa. Tai nėra tradiciškai gražūs animaciniai filmukai, kuriuos nori parodyti mažiesiems broliukams ar sesutėms. Tai filmukai, kurie mokės prajuokinti, užimti ir nukreipti mintis nuo kasdienybės. Na ir kas, kad kartais kiek paviršutiniškai…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s