10 tiesų apie tai, ką iš tikrųjų kalba moterys

nuorodos-iliustracija

Žinau, kad ši tema nagrinėta, pernagrinėta ir išnarstyta iki paskutinio skiemens, raidelės ir kablelio, TAČIAU! Kokia ji yra svarbi – kaip suprasti, ką sako tavo moteris? Skaityti reikia:

 • Jei niekaip nesupranti, ko tos moterys nori, nenori, o kai paklausi, gauni pikta šnypštimą, jog esi nejautrus.
 • Jei tau atrodo, kad supranti moteris (greičiausiai tu jų nesupranti, bet tavo aplinkoje moterys mandagios ir to į akis neišsako).
 • Jei tu ŽINAI, kad supranti moteris (vis tiek, greičiausiai taip nebus, be to tie dekodavimo įrankiai ir pas tave gali sugesti – moterys keičiasi greičiau nei politikų rinkiminiai pažadai).
 • Jei esi moteris ir nori dar kartą pasitvirtinti faktą, jog dekoduoti tavo žinutes reikia būtent taip.

10 frazių ir ką reiškia, kai moterys jas ištaria

 1. „Viskas gerai/OK/Super“

Jei šis pasakymas yra lydimas tokių kūno kalbos ženklų kaip: sukryžiuotos rankos, visiška tyla ir įžūlus žiūrėjimas į akis, išėjimas iš kambario ir durų uždarymas – vadinasi tikrai niekas nebuvo gerai, OK ar super. Greičiausiai tai jūsų moters taktinis manevras ir dabar šlifuoja argumentus. Mėgaukitės netikru laimėjimo jausmu, kol galite.

giphy

 1. „Daryk kaip nori“

Jokiu būdu, susimildami, nedarykite kaip norit. Ši moters frazė – iššūkis, o ne ginklų sudėjimas. Palaukit truputėlį ir paklauskit kaip vis dėlto reikėtų daryti.

giphy-2

 1. „Aš tuoj/Aš beveik pasiruošusi“

Žodis „Beveik“ reiškia, jog moteris pasiruoš per tiek laiko, kiek jai jo reikia. Jūsų klausinėjimai, purkštavimai, dūsavimai šį laiką prailgina panašiai trečdaliu. Susiraskite veiklos arba kitą kartą tikrąjį išėjimo laiką paankstinkite valanda.

giphy-6

 1. „Tau nereikėjo…“

Jums reikėjo ir jūs turėjote, ir ji dėl to džiaugiasi.

giphy-10

 1. „Mes vėliau apie tai pakalbėsime“

Jūs tikrai vėliau pakalbėsite, kai jūsų moteris pasikonsultuos su draugių konsiliumu, išgrynins neatremiamus argumentus ir šiek tiek nuslūgus pykčiui, tėkštels juos jums į veidą. Galite melstis, bet labiau padėtų, kokia nors maloni staigmena arba tas faktas, kad ją vėliau išklausysite nepertraukdami.

giphy-15

 1. „Nieko“

Jei tai atsakymas į klausimą „Kas tau?/Kas nutiko?“ tai reiškia, jog viskas yra blogai. VISKAS. Ir jums laikas bijoti ir bijoti labai.

giphy-13

 1. „Aš tau atleidžiu“

Ji dabar susitaikė su tuo, kas įvyko, tačiau ji to greičiausiai nepamirš ir jūsų moteris pasilieka pilną teisę tai panaudoti prieš jus, bet kuriuo momentu jūsų santykiuose be argumento senaties.

giphy-3

 1. „Ką tu ką tik pasakei?“

Čia jūsų moteris dosniai suteikia šansą pasitaisyti. Pasinaudokite juo 🙂

giphy-11

 1. „Man nieko nereikia“

Jai tikrai reikia ir ji nori, kad jūs pasuktumėte galvą ir nupirktumėte/padovanotumėte/padarytumėte tai, ko ji ir nori. Šis žygdarbis bus įrodymas, jog jūs jos klausotės ir ją branginate.

giphy-19

 1. „Aš dabar užsiėmusi/Neturiu laiko“

Dažnu atveju tai reiškia, jog ji tiesiog nenori su jumis bendrauti arba šiuo metu jūsų pokalbis nėra prioritetas. Nieko tokio. Santykiams įsivažiavus, dažnai ši frazė praranda savo potekstę 🙂

giphy-17

 

Į viską žiūrėkite su humoru, nes pagrindinė taisyklė, kaip suprasti moteris yra:

IŠKLAUSYKITE, GERBKITE ir PRAJUOKINKITE ją 😀

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s