Ką veikti savaitgalį? Gal Pažiūrim filmą?

Meteorologai numato lietingą bei apniukusį savaitgalį. Kadangi į gamtą matyt neišlėksim, tai gal pažiūrim filmą?

Kino teatre

Šiuo metu kino teatrai negali pasigirti gausiu bei spalvingu repertuaru, tačiau atradau kelis filmus, kuriuo, asmeniškai aš, norėčiau pamatyti. Tai visiškai skirtingų žanrų, specifikų, nuotaikų filmai, tad manau, kad kuris nors sudomis.

Pradėsiu nuo lengviausio. Dalinai bent jau. Ledynmetis: susidūrimas (Ice Age: Collision Course) – dar vienas visų vaikučių mėgiamo filmo tęsinys. Tai jau penktasis pilnametražis frančizės filmas (sukurti dar keturi trumpametražiai filmai bei du šventiniai, televizijai skirti trumpametražiai filmai). Tikriausiai net ne paskutinis.

Ir šį kartą vovieriukas gaudydamas gilę pradėjo asteroidų lietų…

Antrasis filmas – Maikas ir Deivas ieško pamergių (Mike and Dave Need Wedding Dates). Aš jau dabar žinau, kodėl net vaikinai norės pamatyti šią nuotaikingą romantinę komediją. Ogi Anna Kendrick. You’re welcome. Bet iš tikro, treileris pranašauja kartais kiek lėkštų, bet juokingų scenų kupiną valandą su puse.

Trčiasis filmas, kurio treileris pakerėjo neapsakomu kinematografiniu subtilumu bei įtraukiančia energija. Neoninis Demonas (Neon Demon). Šis filmas skelbiasi esąs “glamūrinis siaubo trileris“ ir, nors aš net ir nuo minties apie siaubo filmus pašiurpstu, šį filmą būtinai pamatysiu.

Po žvaigždėmis

Visą vasarą kino teatras Pasaka Valdovų rūmų kieme organizuoja kiną po žvaigždėmis. Ir jeigu vis tik lietus neskandins vakarų, galite drąsiai apsilankyti viename iš šių filmų.

07-22d bus rodomas filmas Trys Spalvos: Balta (Trois couleurs: Blanc)

07-23d bus rodomas filmas Jaunystė (Youth)

Namuose

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s