Rudens Spintą Ruošk Vasarą Arba Tai, Kas Rudenį Vyraus Vyrų Spintose

Stilius yra asmeniškas dalykas, o štai mada – universalus, bent šiek tiek kintantis kiekvieną sezoną. Šiandien pateiksiu kelis pavyzdžius drabužių, be kurių šį rudenį neišsivers joks stilingas vaikinas.

Sezonas neatneš tonos netikėtumų, kai ką tikriausiai jau ir dabar turite savo spintoje, tačiau manau, kad verta atidžiai peržiūrėti įrašą ir galbūt atrasite kažką naujo, ką galėsite pritaikyti savo kasdieniame garderobe.

Langučiai

Langučiai – klasika. Panašu, kad ši, kone kiekvieno vaikino spintoje glūdinti, detalė šį sezoną dar ir madinga. Net jeigu nemėgsti mados pasaulio ir visko, kas su juo susiję, rudens sezoną bent jau kartais vis tiek rengsies madingai. Ką jau padarysi, kad ne savo noru…

vyrurudensmados4
Foto: Pull & Bear bei H&M

Megztiniai aukštu kaklu

Dideli šilti megztiniai vėsiais rudens vakarais. Ir gražu, ir praktiška.

vyrurudensmados5
Foto: asos

vyrurudensmados6
Foto: Sweater Shop

Smaragdinė žalia

Tikriausiai man labiausiai patinkanti artėjančio rudens mada – smaragdinė žalia. Ne per daug ryški, primenanti pušyną. Madų savaičių metu žalia atrado savo vietą ir šį rudenį bus hitas. Žalia – pozityvi bei harmoninga spalva, tad šio atspalvio drabužiai tikrai papuoš kiekvieną vyruką. Be to, smaragdinės žalia + rusvi žemės atspalviai = grožis. Išbandysi?

vyrurudensmados1

vyrurudensmados3
Foto: asos

vyrurudensmados2
Foto: Zara

Nuotaikingi megztukai

Žengiam į kiek drąsesnius vandenis. Artėjantis sezonas leis vyrams parodyti savo šmaikščiąją pusę į pagalbą pasitelkiant smagius megztukus. Tai bus itin spalvingi, drąsūs megztiniai, puošti įvairiais raštais, aplikacijomis bei personažais. Kuo šmaikščiau, tuo geriau!

vyrurudensmados7

vyrurudensmados8

vyrurudensmados10
Foto: asos

vyrurudensmados9
Foto: Mr Porter bei Pull & Bear

Gėlės

Dar viena mada drąsiems, smagiems vaikinams – gėlės. Jos madingos buvo visą vasarą, o vyrų drabužių skyriai tiesiog žydi gėlių raštais, tad net ir praūžus festivaliams nevertėtų gėlėtų švarkų, maikučių ar net kelnių nukišti į pakampes. Leisk savo vidiniam gėlių vaikui dar kiek pašėlti.

vyrurudensmados11

vyrurudensmados12
Foto: asos

vyrurudensmados13
Foto: H&M

Įdomūs paltai

Lietuviškas ruduo visada atneša ne tik nuostabiai gražią medžių spalvų paletę, bet ir vėsius, darganotus orus. Teks apsirengti. Šį rudenį mados žinovai ragina juodus, įprastinio kirpimo paltus palikti spintose laukti savo šlovės valandos ir į dienos šviesą traukti viską, kas įdomu. Madingi bus spalvingi, netradicinio kirpimo ar ilgio paltai. Vyrukai, nebijokite išlipti iš savo komforto zonos ir pasipuošti rožiniu ar bent jau tamsiai raudonu paltu.

vyrurudensmados14
Foto: asos bei Boohoo

vyrurudensmados15
Foto: Boohoo

vyrurudensmados16
Foto: The Iconic

Chromas

Na, o patiems drąsiausiems, kuriems visos prieš tai aptartos mados atrodė kasdieniškos ar net blankios, pristatau chromą. Blizgūs metalo atspalviai neleis likti nepastebėtam, tad rinkis juos tada, kai nori, kad visos akys kryptų į tave.

vyrurudensmados17
Foto: asos

vyrurudensmados18
Foto: Boohoo bei asos

Šaltiniai: fashionbeans.com ;  vogue.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s